styl klasyczny

Styl klasyczny – meble kuchenne w Warszawie i okolicach

shutterstock_291074909
LOGA_TOCE_WWW-062

KUCHNIA KONSTANCJA

Fronty: Drewno naturalne
Blaty: Granit
Akcesoria: Blum, Hettich

To, co klasyczne, z mody nie wychodzi nigdy. Należy przy tym pamiętać, aby wszystko odpowiednio zaaranżować, wzbogacić właściwymi dodatkami, dbając przy tym o funkcjonalność. Styl klasyczny naszych mebli kuchennych ma te wszystkie cechy i dzięki temu sprawdzi się doskonale w wielu domach i mieszkaniach. Klasyczna kuchnia od TOCE łączy elementy dawnego wystroju salonowego z funkcjonalnością i wysokim standardem wykonania współczesnych mebli. To doskonałe rozwiązanie np. dla wielopokoleniowej rodziny.

Naturalne meble kuchenne

Oferujemy klasyczne, naturalne meble kuchenne, które mają w sobie wyjątkowy, nieprzemijalny urok, wyróżniają się również trwałością, co jest zasługą zastosowania do produkcji różnych, często rzadkich i szlachetnych gatunków drewna. Wysokiej jakości drewno oraz stosowane okleiny sprawiają, że meble wyglądają niezwykle efektownie i tworzą wyjątkową atmosferę. Zdobione fronty, witryny, a także uchwyty w stylu retro, są dopełnieniem nadającym całej kuchni bardzo indywidualnego charakteru.

Dzięki zastosowaniu odpowiednich, wysokogatunkowych materiałów naturalne meble kuchenne doskonale prezentują się na przestrzeni lat. Czas działa na ich korzyść, bowiem wraz z upływem czasu kuchenne meble naturalne prezentują się niezmiennie pięknie, a rysunek drewna staje się wyraźniejszy. Ponadto trzeba przyznać, iż meble z naturalnego drewna sprawiają, ze wnętrze jest przytulne i panuje w nim wyjątkowa atmosfera.

Ekologiczne meble do kuchni mają wielu zwolenników. Ich trwałość, wysoka jakość i brak zbędnej chemii oraz sztucznych tworzyw przekłada się na rosnące zainteresowanie naszą ofertą. Dlatego też projektując meble kuchenne szczególną uwagę zwracamy na jakość i pochodzenie materiałów wykorzystywanych w produkcji.

Jeśli poszukują Państwo klasycznych mebli kuchennych w Warszawie, Lesznie, Legionowie, Błoniu lub Nowym Dworze Mazowieckim, nasza oferta z pewnością spełni najwyższe wymagania. Poniżej prezentujemy wybrane projekty ekologicznych mebli do kuchni, dzięki czemu będzie Państwu łatwiej zdecydować, czy właśnie tak powinna wyglądać Wasza kuchnia marzeń. A jeśli wolą Państwo nowocześniejsze rozwiązania, proponujemy odwiedzenie pozostałych kategorii w naszej ofercie.


Systemy
cichego
domykania


Na każdy
wymiar


Naturalne
materiały


Oświetlenie
LED


Bezpieczne
szkło
hartowane

Każdy zestaw może być wykonany z dowolnych surowców w szerokiej gamie kolorystycznej.

Gdy kuchnia stygnie, stygnie i miłość

shutterstock_245146273
LOGA_TOCE_WWW-062

KUCHNIA RUTH

Fronty: Drewno naturalne
Blaty: Granit
Akcesoria: Blum, Hettich

shutterstock_162672494
LOGA_TOCE_WWW-062

KUCHNIA DORTMUND

Fronty: Drewno naturalne, lakierowane
Blaty: Lity dąb
Akcesoria: Blum, Hettich

shutterstock_283144601
LOGA_TOCE_WWW-062

KUCHNIA KOBLENCJA

Fronty: Lite drewno
Blaty: Granit
Akcesoria: Blum, Hettich

LOGA_TOCE_WWW-062

KUCHNIA KOBLENCJA

Fronty: Lite drewno
Blaty: Granit
Akcesoria: Blum, Hettich