ZAPRASZAM PAŃSTWA DO ZAPOZNANIA SIĘ Z WYJĄTKOWĄ OFERTĄ FABRYKI MEBLI KUCHENNYCH TOCEProducent mebli kuchennych – Warszawa, Legionowo, Łomianki. O nas

Kuchnia i jadalnia to bardzo często serce domu, miejsce gdzie spotykamy się razem, jemy, rozmawiamy. Dlatego tak ważne są odpowiednie meble kuchenne. Wszystko to musi oddawać nasz charakter, zachęcać do rozwijania kulinarnych pasji i sprawiać, że nasi goście będą czuli się komfortowo. W firmie TOCE produkujemy najmodniejsze i najpiękniejsze kuchnie, które zapewnią wygodne użytkowanie na co dzień, a także będą wspaniałym miejscem spotkań. Przygotujemy meble kuchenne pod zabudowę, aby osiągnąć jak największą funkcjonalność i nadać kuchni niepowtarzalnego charakteru, który z pewnością zostania zauważony i doceniony przez wszystkich gości.

Kuchnia to dla wielu z nas coś więcej, to sposób życia. Tak też jest dla mnie. Dlatego w logo naszej firmy znajdują się konie – symbolizują one ponadczasowe piękno i klasę. Takie też kuchnie tworzymy. Dopasowane do charakteru każdego z Państwa, spełniające indywidualne wymagania – począwszy od eleganckiej klasyki, na awangardowych rozwiązaniach skończywszy.

To, co jest dla nas najważniejsze podczas produkcji profesjonalnych mebli kuchennych, to absolutna troska o detal i najwyższą jakość materiałów. Dodatkowo współpracujemy z najlepszymi światowymi producentami okuć oraz sprzętu AGD, dzięki czemu przygotowaliśmy dla Państwa jedną z najbogatszych ofert na rynku.

Polski design od wielu lat ma ugruntowaną pozycję na światowych rynkach, dlatego jesteśmy przekonani, że nasze projekty połączone z perfekcją wykonania doskonale odnajdą się w każdym domu.

 

Zapraszam do odwiedzenia naszego Salonu Fabrycznego.

Chętnie osobiście doradzę i odpowiem na pytania,
Tomasz Cegiełka