MEBLE DLA FIRM

DZIAŁAMY W TWOIM BIZNESIE
MEBLE DLA SZKÓŁ, PRZEDSZKOLI, ŚWIETLIC

Meble z atestem. Niestandardowe wyposażenie sal lekcyjnych oraz specjalistyczne meble do pracowni. Pełna gama rozmiarów i kolorów - od najmłodszych dzieci do klas maturalnych. Meble specjalne dla dzieci niepełnosprawnych. Meble do gabinetów i pokojów nauczycielskich. Ergonomiczne wyposażenie pomieszczeń gospodarczych i stołówek. Wszystko indywidualnie dopasowane do profilu i wymagań danej placówki w cenach dopasowanych do potrzeb.

MEBLE DO HOTELI I PENSJONATÓW

Tyle projektów ile pomysłów. Wiemy jak wymagający jest biznes turystyczny. Wnętrza nowoczesne, tradycyjne i regionalne. Pełne wyposażenie pokoi, jadalni, sal konferencyjnych, przestrzeni wspólnych. Recepcje, restauracje i pokoje specjalnego przeznaczenia. Zaprojektujemy meble idealnie pasujące do filozofii Państwa hotelu lub pensjonatu, wykorzystujące materiały nowoczesne lub opierające się na tradycjach danego regionu. Trwałość gwarantowana.BIURA I POMIESZCZENIA BIZNESOWE

Meble zapewniające komfort pracy, uwzględniające obszar i specyfikę branży w jakiej działa Państwa firma. Umożliwiające szybkie przearanżowanie przestrzeni, dopasowanie do zmieniających się warunków rynkowych. Rozwiązania prestiżowe i ekonomiczne dla pracowników każdego szczebla oraz specjalne propozycje dla ścisłej kadry zarządzającej.

RESTAURACJE, KAWIARNIE, PUBY, KLUBY

Biznes gastronomiczny jest zdecydowanie jednym z najbardziej wymagających i podlegających ciągłym zmianom. Meble TOCE stworzą klimat Państwa biznesu. Narodowe – uwzględniające obecne mody i dominujące akcenty w restauracjach danych krajów, nowoczesne – stawiające na minimalizm i najmodniejsze materiały, regionalne – czerpiące z lokalnych wzorców, twórczo je adaptując. Kreatywne rozwiązania pozwalające na wygodne zmiany odpowiadające oczekiwaniom gości. Łatwa konserwacja. Wieloletnia trwałość i jakość zapewniająca długie użytkowanie.SZPITALE, PRZYCHODNIE, PLACÓWKI MEDYCZNE, APTEKI

Meble wykonane zgodnie z rygorystycznymi przepisami i standardami obowiązującymi w służbie zdrowia. Doskonale przystosowane do dużej ilości pacjentów. Trwałe, wytrzymałe, estetyczne. Pełne wyposażenie recepcji, poczekalni, gabinetów i sal szpitalnych. Rozwiązania ekonomiczne, standardowe lub przeznaczone dla pacjentów VIP. Zapewniające pacjentom maksymalny komfort. Doskonałe rozwiązania cenowe.

OBIEKTY RELIGIJNE

Pełne wyposażenie miejsc dla wiernych, zakrystii, pomieszczeń biurowych, plebanii. Rozwiązania podkreślające powagę i dostojność miejsca kultu. Tworzone na indywidualne zamówienie, wygodne, trwałe. Najlepsze materiały i design tradycyjny lub nowoczesny oddający najnowsze trendy w projektowaniu pomieszczeń sakralnych.


Dla mnie nie tylko Klient musi być zadowolony, ale także Klient mojego Klienta.

Dlatego przy projektowaniu mebli dla Państwa firmy zawsze służę radą i fachowym doradztwem, tak by działać w Państwa interesie i byście Państwo osiągnęli absolutnie najlepszy rezultat.

Zapraszam do umówienia spotkania.

Marek Machnicki

Opiekun Firmowych Wnętrz


Rafał Majewski

Opiekun Firmowych Wnętrz