MEBLE DLA DOMU

MIESZKAJ INACZEJ NIŻ INNI
KUCHNIE

Kuchnia i jadalnia to bardzo często serce domu, miejsce, gdzie spotykamy się razem, jemy, rozmawiamy. Dlatego tak ważne są meble kuchenne. Wszystko musi oddawać nasz charakter, zachęcać do rozwijania kulinarnych pasji i sprawiać, że nasi goście będą czuli się komfortowo. W TOCE tworzymy najmodniejsze i najpiękniejsze kuchnie, które zapewnią wygodne użytkowanie na co dzień, a także będą wspaniałym miejscem spotkań. Przygotujemy meble kuchenne pod zabudowę, aby osiągnąć jak największą funkcjonalność i nadać przestrzeni niepowtarzalnego charakteru.

SYPIALNIE

Sypialnia to najbardziej intymna i osobista część mieszkania lub domu. Miejsce w którym nie tylko śpimy, ale też odpoczywamy, relaksujemy się. Tu wszystko musi być podporządkowane komfortowi i wygodzie. Nie ma miejsca na kompromisy. Kolorystyka, jakość wykonania, wszystko musi sprawiać, że każdy dzień rozpoczniemy pełni energii. Romantyczne , ekstrawaganckie, minimalistyczne. Dopasowane do Państwa temperamentu i potrzeby komfortu. Tu ograniczeniem jest tylko wyobraźnia.SALONY

Salon to wizytówka naszego mieszkania lub domu. Przestrzeń w której spotyka się cała rodzina, przyjaciele. Komfortowa, funkcjonalna, a zarazem podkreślająca naszą indywidualność. Salon kiedy potrzeba powinien być miejscem pełnym światła, energii, a innym razem zachęcać do wyciszenia po ciężkim dniu. W salonie którym celebrujemy rocznice, obchodzimy święta - musi sprawiać, że każdy gość poczuje się w nim jak najważniejsza osoba na świecie.

SZAFY I GARDEROBY

Najbardziej cieszy nas, kiedy w domu wszystko ma swoje miejsce. Szafy, garderoby, szafeczki, schowki pomagają nam uporządkować rzeczy, które nas otaczają. Często szukamy niestandardowych rozwiązań, bo tylko one pasują do naszego wnętrza. W TOCE rozumiemy Państwa potrzebę porządku, dlatego nasze projekty, użyte materiały i rozwiązania technologiczne jak np.: ciche domykanie czy dyskretne oświetlenie z pewnością spełnią Państwa oczekiwania.POKOJE DZIECIĘCE

To wyzwanie godne najważniejszych osób w domu… czyli naszych pociech. Piękne, a zarazem maksymalnie funkcjonalne. Mogące zmieniać się tak szybko jak dziecięce oczekiwania, łatwe do utrzymania w porządku, a jednocześnie przytulne i cieplutkie. Świat w którym można rozwijać pasje i kreatywność, a jednocześnie uczyć się w skupieniu. Zwariowane, zbuntowane lub grzeczne i klasyczne. Ile dzieci tyle marzeń. Możemy spełnić je wszystkie, jeżeli oczywiście mamy Państwa zgodę.

TAK JAK CHCESZ

Zapewniam, ze każde stworzone przez nas wspólnie z Państwem pomieszczenie może stać się wyjątkową przestrzenią za bardzo rozsądną cenę.

Zapraszam do umówienia spotkania.

Marek Machnicki

Opiekun Domowych Wnętrz


Mateusz Bobiński

Opiekun Domowych Wnętrz