JAKA BĘDZIE TWOJA NOWA KUCHNIA?
STYL KLASYCZNY

Kuchnie klasyczne to połączenie dzisiejszej kuchni oraz dawnego wystroju salonowego dzięki temu, wielopokoleniowa rodzina będzie się czuła w niej wyjątkowo. Naturalność, nieprzemijalność, a także trwałość to cechy jakie zapewnia zastosowanie różnych, często rzadkich i szlachetnych gatunków drewna. Zarówno drewno jak i stosowane okleiny wprowadzają wyjątkową atmosferę. Zdobione fronty, witryny a także uchwyty w stylu retro są dopełnieniem nadającym całej kuchni bardzo indywidualnego charakteru.

ZOBACZ PROJEKTY

STYL ŁĄCZONY

Styl łączony to nic innego jak eklektyczne połączenie stylu klasycznego z nowoczesnym. To mieszanie pochodzących z różnych epok wzorów i materiałów wykończeniowych dzięki czemu możemy stworzyć niepowtarzalny wystrój w wymarzonej kuchni.

ZOBACZ PROJEKTY


STYL NOWOCZESNY

Awangardowa forma oraz absolutna funkcjonalność to cechy, którymi charakteryzuje się kuchnia nowoczesna. Współczesne rozwiązania godzą prostotę z wyrafinowaniem. To odważne zestawienia kolorów, a także niestandardowe łączenie materiałów. Tu spotykają się: wygoda, styl i wyobraźnia.

ZOBACZ PROJEKTY

BLATY KUCHENNE

Przedstawiamy Państwu galerię blatów kuchennych. Jako producent mebli kuchennych stosujemy wyłącznie materiały najwyższej jakości, które oprócz swoich walorów estetycznych posiadają również odpowiednią wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne, odbarwienia.

ZOBACZ GALERIĘ


PROJEKTOWANIE KUCHNI

Projektowanie kuchni to nasza specjalność. Bogate oświadczenie w połączeniu z wysoką jakością materiałów jakich używamy do produkcji mebli sprawia, że efekt końcowy jest satysfakcjonujący i w pełni zgodny z oczekiwaniami Klienta. Nasi architekci od kuchni tworzą niesamowite projekty łączące w sobie walory estetyczne, jak też aspekty funkcjonalne. Projektujemy eleganckie kuchnie nowoczesne oraz klasyczne o wysokiej ergonomii i nieprzeciętnej estetyce.

ZOBACZ PROJEKTY

ZESTAWY KUCHENNE

Urządzając kuchnię niezwykle istotne są odpowiednio dobrane meble. Podstawą jest, by urządzona przestrzeń była praktyczna, solidna oraz cieszyła oko swoją estetyką. Doskonałym pomysłem jest skorzystanie z kompletnych zestawów kuchennych. Odpowiednio zaprojektowane stanowią gwarancję spójnego, kompletnego wyposażenia. Połączone ze sobą w różnych konfiguracjach szafki, szuflady czy półki to prosty i bezpieczny sposób na zaaranżowanie kuchennej przestrzeni.

ZOBACZ PROJEKTY

TAK JAK CHCESZ

Każdy zestaw może być wykonany z dowolnych surowców w szerokiej gamie kolorystycznej.

Kuchnie na wymiar w mazowieckim – producent TOCE

Klasycznie czy nowocześnie? To podstawowe pytanie, na które trzeba sobie odpowiedzieć, wybierając meble kuchenne na zamówienie w naszej firmie. Nie znaczy to oczywiście, że jeśli obecnie nie są Państwo w stu procentach pewni, na jakie rozwiązanie się zdecydować, to zakup będzie niemożliwy. Jesteśmy nie tylko od tego, aby projektować i produkować meble kuchenne. Z przyjemnością Państwu doradzimy i pomożemy w wyborze najlepszych sposobów na aranżację. Do każdego klienta i do każdej kuchni podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem, dzięki czemu mogą być Państwo spokojni o efekt końcowy.

Zachęcamy do obejrzenia wybranych projektów, które z pewnością Państwa zainspirują. W ofercie znajdą Państwo nowoczesne, często również nietypowe meble kuchenne, które sprawdzą się w modernistycznych, minimalistycznych wnętrzach. Oszczędna aranżacja, surowe wykończenia, dużo przestrzeni i maksimum komfortu – to liczy się w nowoczesnych kuchniach. Oferujemy również ekskluzywne meble kuchenne do aranżacji klasycznej, pełnej ciepłych elementów, wielu zdobień i detali. Taki styl może przywoływać na myśl domy naszych dziadków czy rodziców, co daje jeszcze większe poczucie komfortu. W takiej aranżacji świetnie będzie się czuła cała rodzina.

W zależności od preferencji konkretnego klienta oferujemy różnego typu projekty, np. kuchnie z wyspą, co jest w ostatnich latach bardzo popularnym rozwiązaniem. Jeśli poszukują Państwo blatów kuchennych w mazowieckim i innych najwyższej jakości elementów, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Realizujemy zlecenia na meble kuchenne w Warszawie, Legionowie, Łomiankach, Leoncinie, Ożarowie Mazowieckim, Babicach, Lesznie, Błonia i Grodziska Mazowieckiego. Zapraszamy!